SKS - Strzelewo
Osiągnięcia Uczniów uczęszczających na
Szkolne Koło Sportowe "Strzelewo"
opiekun. Justyna Barczak.
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STRZELEWIE ROK SZKOLNY 2021/2022
1
Mistrzostwa Gminy w Piłce nożnej dziewcząt w ramach IMS
II miejsce klasa VIII
J. Barczak
2
Mistrzostwa Gminy w drużynowym Tenisie stołowym dziewcząt w ramach IMS
I miejsce Aleksandra Błażykowska, Weronika Lewandowska Kl. VIII
J. Barczak
3
Mistrzostwa Gminy w drużynowym Tenisie stołowym dziewcząt w ramach ID
Gabriela Bortnik, Weronika Solarska Kl. VI
J. Barczak
4
Mistrzostwa Gminy w Unihokeju dziewcząt w ramach IMS
III miejsce Klasy VII-VIII
J. Barczak
5
Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w piłce nożnej dziewcząt w ramach IMS
II miejsce Klasa VIII
J. Barczak
6.
Mistrzostwa Gminy w drużynowym Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt
III miejsce M. Królik, L. Dobruchowska, K. Bortnik kl. IV, L. Tomczyk kl. II
J. Barczak
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STRZELEWIE ROK SZKOLNY 2020/2021
OPIEKUN
Mistrzostwa Gminy w Piłce nożnej
III miejsce – dziewcząt w ramach IMS
J. Barcczak
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STRZELEWIE
ROK SZKOLNY 2019/2020
OPIEKUN
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt
III miejsce M. Skowrońska
L. Lewandowska
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt
III miejsce M.Skowrońska
L. Lewandowska
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Piłce siatkowej dziewcząt w ramach ID
III miejsce kl. IV - VI
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Piłce siatkowej dziewcząt w ramach IMS
III miejsce kl. VII - VIII
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce ręcznej dziewcząt w ramach ID
IV miejsce kl. IV - VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce ręcznej chłopców
V miejsce kl. IV - VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce nożnej dziewcząt
II miejsce kl. IV - VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce nożnej chłopców
V miejsce kl. VII- VIII
IV miejsce kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym dziewcząt
I miejsce M. Skowrońska
N. Lewandowska kl. VII-VIII
I miejsce W. Lewandowska
A. Błażykowska kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym chłopców
III miejsce O. Skowron
- Cejman kl. VII- VIII
II miejsce N. Chadaś
K. Gabrysiak kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Unihokeju dziewcząt
V miejsce kl. VII – VIII
II miejsce kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Unihokeju chłopców
V miejsce kl. VII- VIII
V miejsce kl. IV- VI
J.Barczak
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt
III miejsce M.Skowrońska
L. Lewandowska
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt
III miejsce M.Skowrońska
L. Lewandowska
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce nożnej dziewcząt
II miejsce kl. IV - VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce nożnej chłopców
V miejsce kl. VII- VIII
IV miejsce kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym dziewcząt
I miejsce M. Skowrońska
N. Lewandowska kl. VII-VIII
I miejsce W. Lewandowska
A. Błażykowska kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym chłopców
III miejsce O. Skowron
I. Cejman kl. VII- VIII
II miejsce N. Chadaś
K. Gabrysiak kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Unihokeju dziewcząt
V miejsce kl. VII – VIII
II miejsce kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Unihokeju chłopców
V miejsce kl. VII- VIII
V miejsce kl. IV- VI
J.Barczak
ROK SZKOLNY 2018/2019
NAZWA KONKURSU
UCZESTNICY/MIEJSCE
OPIEKUN
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dla dziewcząt i chłopców klas IV - VIII
Kategoria klas VII – VIII IMS
I miejsce M. Skowrońska kl. VII
II miejsce D. Królik kl. VIII
III miejsce A. Kowalczyk kl. VIII
I miejsce E. Paradowski kl. VIII
II miejsce B. Wyżykowski kl. VIII
III miejsce I. Cejman kl. VI
Kategoria klas IV – VI ID
I miejsce W. Lewandowska– kl. V
II miejsce N. Solarska – kl. V
III miejsce A. Błażykowska kl. V
I miejsce M. Mieczkowski kl. VI
II miejsce Sz. Królik– kl. VI
III miejsce H. Skwira kl VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej dziewcząt
IV miejsce - kl. IV – VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej chłopców
VI miejsce - kl. IV – VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym chłopców w ramach ID
II miejsce – M. Mieczkowski
Sz. Królik– kl. VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym dziewcząt w ramach ID
III miejsce – W. Lewandowska– kl. V N. Solarska – kl. V
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym chłopców w ramach IMS
I miejsce – E. Paradowski kl. VIII, B. Wyżykowski kl. VIII, I. Cejman kl. VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym dziewcząt w ramach IMS
I miejsce – D. Królik kl. VIII, M.Skowrońska kl VII, A. Kowalczyk kl. VIII
J. Barczak
Mini Mundial 2019 org. Gmina Nowogard
IV miejsce klas V - VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt w ramach ID
I miejsce klas V - VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt w ramach IMS
IV miejsce klas VII - VIII
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej chłopców w ramach IMS
VI miejsce klas VII - VIII
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt w ramach IMS
III miejsce - kl. D. Królik kl. VIII, M.Skowrońska kl VII, A. Kowalczyk kl. VIII
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach IMS
II miejsce – E. Paradowski kl. VIII, B. Wyżykowski kl. VIII, I. Cejman kl. VI
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach ID
V miejsce – M. Mieczkowski
Sz. Królik– kl. VI
J. Barczak
I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
Lp
NAZWA KONKURSU
UCZESTNICY/MIEJSCE
OPIEKUN
1
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej dziewcząt
IV miejsce - kl. IV – VI
J. Barczak
2
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej chłopców
VI miejsce - kl. IV – VI
J. Barczak
3
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym chłopców w ramach ID
II miejsce – M. Mieczkowski
Sz. Królik– kl. VI
J. Barczak
4
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym dziewcząt w ramach ID
III miejsce – W. Lewandowska– kl. V N. Solarska – kl. V
J. Barczak
5
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym chłopców w ramach IMS
I miejsce – E. Paradowski kl. VIII, B. Wyżykowski kl. VIII, I. Cejman kl. VI
J. Barczak
6
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym dziewcząt w ramach IMS
I miejsce – D. Królik kl. VIII, M.Skowrońska kl VII, A. Kowalczyk kl. VIII
J. Barczak
7
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt w ramach IMS
III miejsce - kl. D. Królik kl. VIII, M.Skowrońska kl VII, A. Kowalczyk kl. VIII
J. Barczak
8
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach IMS
II miejsce – E. Paradowski kl. VIII, B. Wyżykowski kl. VIII, I. Cejman kl. VI
J. Barczak
9
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach ID
V miejsce – M. Mieczkowski
Sz. Królik– kl. VI
J. Barczak
10
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dla dziewcząt i chłopców klas IV - VIII
Kategoria klas VII – VIII IMS
I miejsce M. Skowrońska kl. VII
II miejsce D. Królik kl. VIII
III miejsce A. Kowalczyk kl. VIII
I miejsce E. Paradowski kl. VIII
II miejsce B. Wyżykowski kl. VIII
III miejsce I. Cejman kl. VI
Kategoria klas IV – VI ID
I miejsce W. Lewandowska– kl. V
II miejsce N. Solarska – kl. V
III miejsce A. Błażykowska kl. V
I miejsce M. Mieczkowski kl. VI
II miejsce Sz. Królik– kl. VI
III miejsce H. Skwira kl VI
J. Barczak
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STRZELEWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017
NAZWA KONKURSU
UCZESTNICY/MIEJSCE
OPIEKUN
Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej chłopców
I miejsce - kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej dziewcząt
IV miejsce - kl. IV – VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej chłopców
VI miejsce - kl. IV – VI
J. Barczak
Sztafetowe Biegi Przełajowe
VI miejsce - kl. IV – VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym chłopców
I miejsce - E. Paradowski - kl. VI
B. Wyżykowski – kl. VI
I. Cejman – kl. IV
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Unihokeju dziewcząt
IV miejsce - kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym dziewcząt
I miejsce - D. Królik kl. VI
M. Skowrońska – kl. V
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym chłopców
II miejsce - kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt
VI miejsce - kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej chłopców
V miejsce - kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt
II miejsce - kl. IV-VI
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w Siatkówce chłopców
I miejsce – kl.IV - VI
J. Barczak
„Biegiem na wagary” – biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
VII miejsce – kl. IV - VI
J. Barczak
ROK SZKOLNY 2015/2016
SZKOLNE I MIĘDZYSZKOLNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
LP
NAZWA KONKURSU
UCZESTNICY
MIEJSCE
OPIEKUN
MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
IV - VI
VI miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA POWIATU GOLENIOWSKIE
GOW UNIHOKEJU
IV-VI
IV miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA POWIATU GOLENIOWSKIE-
GOW TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
IV-VI
II miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
IV - VI
II miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
IV - VI
IV miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
IV -VI
II miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
IV - VI
III miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W BIEGACH SZTAFETOWYCH DZIEWCZĄT
IV - VI
IV miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
IV - VI
VI miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
IV - VI
IV MIEJSCE
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
IV- VI
IV MIEJSCE
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
IV - VI
II MIEJSCE
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
IV - VI
II MIEJSCE
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W MINIPIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
KL. IV-VI
IV MIEJSCE
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W MINIPIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
IV-VI
III MIEJSCE
J. Barczak
GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
SP STRZELEWO
IV MIEJSCE
I MIEJSCE WŚRÓD SZKÓŁ WIEJSKICH
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
IV-VI
IV miejsce
J. Barczak
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
IV-VI
III miejsce
J. Barczak
ROK SZKOLNY 2014/2015
SZKOLNE I MIĘDZYSZKOLNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
LP
NAZWA KONKURSU
UCZESTNICY
MIEJSCE
OPIEKUN
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
Kl. VI
II miejsce S. Królikk kl. VI
D. Lepka kl. VI
K. Cejman kl. VI
J. Barczak
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej
IV-VI
V miejsce - dziewczynki
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym
Kl. VI
I miejsce –Chłopcy:
S. Królikk kl. VI
D. Lepka kl. VI
K. Cejman kl. VI
III miejsce – M. Jeziorska kl. VI
J. Nagły kl. VI
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Unihokeju
IV-VI
IV miejsce - dziewczynki
IV miejsce chłopcy
J. Barczak
Minipiłka Koszykowa
IV-VI
III miejsce- dziewczęta
IV miejsce- chłopcy
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Siatkowej
IV-VI
III miejsce-chłopcy
II miejsce-dziewczynki
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych biegach przełajowych
III-VI
III miejsce – dziewczynki
V miejsce – chłopcy
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Nożnej
IV-VI
VI miejsce-chłopcy
VI miejsce-dziewczynki
J. Barczak
Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Nożnej
IV-VI
6 miejsce- chłopcy
6 miejsce –dziewczynki
J. Barczak
ZAJĘCIA SZKOLNEGO KOŁA SPORTOWEGO ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK OD 14.05 DO 14.50 ORAZ PIĄTEK OD 14.05 DO 14.50
SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM
NA WSPANIAŁĄ DAWKĘ SPORTU
TY RÓWNIEŻ MOŻESZ OSIĄGAĆ WYSOKIE WYNIKI!!!!